BİZ SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ!

Her biri konusunda uzmanlaşmış mühendislerden oluşan seçkin personel kaynağı ile Merkezi İstanbul’da olmak üzere Ukrayna ve Makedonya’da Otomasyon Sistemleri alanında, söz sahibi bölge ofisleri ile sektöre yön vermekteyiz.

POWER ELEKTRİK ELEKTRONİK OTOMASYON, Akıllı Uzak Erişim Pano(HTM), Elektrik Pano İmalatı, Altyapı Çözümleri, Fabrika Otomasyon Sistemleri, Endüstriyel Makine İmalatı, Otomasyon Sistemleri, Power Led Aydınlatma Ürünleri, Karmaşık Ölçme, Tartma, Kare Kod, Dozajlama PLC ve Scada ile Endüstriyel Elektrik, Otomasyon Ürünleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Üretirken yaptığımız işin sorumluluğunu taşımak, çalışmalarımızda üreticiye ve kullanıcıya en uygun otomasyon sistemlerini planlamaktayız

Kuruluş:

Power Elektrik-Elektronik 2004 yılında Otomasyon Sistemleri çatısı altında kurulmuştur.

Faaliyet Alanları:

Akıllı Uzak Erişim Pano(HTM), Elektrik Pano İmalatı, Altyapı Çözümleri, Fabrika Otomasyon Sistemleri, Endüstriyel Makine İmalatı, Otomasyon Sistemleri, Power Led Aydınlatma Ürünleri, Karmaşık Ölçme, Tartma, Kare Kod, Dozajlama PLC ve Scada ile Endüstriyel Elektrik, Otomasyon Ürünleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Son Dönem Projeler:

Bankacılık Uygulamaları Akıllı Pano Donanım ve Yazılım Projeleri, Sağlık Bakanlığı İlaç Takip Projesi, Üretim Otomasyon Projeleri, uygulamaya alınmıştır.

Power Ar-Ge Merkezi:

Otomasyon projeleri kapsamında TÜBİTAK desteği, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda tasarım ve uygulama projeleri geliştirilmektedir.

Güçlü Yapılanma

Konusunda uzmanlaşmış mühendislerden oluşan seçkin personel kaynağı. Ukrayna ve Makedonya ‘da Otomasyon Sistemleri alanında söz sahibi bölge ofisleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz çeşitli çözüm ortakları ile sahip olduğu ilişkiler sayesinde farklı müşteri ihtiyaç ve önceliklerine yönelik alternatifler hazırlayabilmektedir. Bu tip sistemlerde kullanılacak ekipmanlar, projenin özelliğine ve durumuna göre özenle seçilmekte ve uygulama esnasında maksimum seviyede güvenlik önlemleri alınmaktadır

POWER SHOWROOM


İmes Sanayi Sitesi 2. Sosyal Tesisler No:15 Y.Dudullu - Ümraniye / İstanbul
Tel: +90 216 365 00 71
Fax: +90 216 365 00 72
GSM: +90 542 411 46 45
Mail: power@powerelkt.com

POWER ARGE MERKEZİ


İmes Sanayi Sitesi C Blok 304 Sok. No:14/A Y.Dudullu – Ümraniye İstanbul
Tel: +90 216 365 10 70
Fax: +90 216 365 00 72
Mail: power@powerelkt.com